Open atelier

26-05-2025

 

 

Op zondag 22 juni as kun je het atelier van Meer Tinten Groen bezoeken tussen 11.00 en 16.00 uur. De koffie en de thee staan dan klaar en in het atelier kun je zien wat cursisten tijdens de jaartraining maken. Ook in het bos is er wat te beleven, wat precies is nog even een verrassing!

Er staan wat veranderingen te gebeuren bij Meer Tinten Groen! Ik ben me namelijk aan het omscholen tot ritueelbegeleider bij leven en afscheid. Dit houdt in dat ik vanaf maart 2026 inhoud en invulling ga geven aan ceremonies bij bijvoorbeeld: geboorte, huwelijk, jubilea, afscheid of andere momenten in het leven waar je bij stil wilt staan. In of vlakbij de natuur, met gebruik van de symboliek van de natuur. Een nieuwe stap waar ik verdieping en verbinding kan brengen bij bijzondere momenten. Een stap waar ik al mijn ervaring die ik tot nu toe heb opgedaan maximaal kan inzetten. Daar heb ik veel zin in!

Dat betekent wel dat er na 16 jaar een einde komt aan de creativiteitstrainingen. Van september 2025 tot juni 2026 ga ik voor de laatste keer dat de jaartraining ‘Contact met je Natuur’ geven. Er zullen 3 groepen starten op vrijdagmorgen en eentje op donderdagmiddag. De seizoentrainingen gaan niet meer van start in september. Dat krijg ik niet gecombineerd met mijn studie tot ritueelbegeleider waarbij ik ook stage moet gaan lopen. Losse workshops zijn wel mogelijk op donderdag en zaterdag.

Tijdens het open atelier kan ik de nieuwe ontwikkelingen verder toelichten. Ik weet dan ook of er plek is om deel te nemen aan de jaartraining en je kunt een workshop boeken voor een groep tussen de 4 en 20 personen.

Dus ben je geïnteresseerd in de jaartraining of een workshop? Dan ben je van harte welkom op zondag 22 juni, graag tot dan!

 

 

Inspiratiekaart 'hoera het regent'

Het regent weer na een lange droge periode. Hoera! De natuur juicht en wordt weer fris. Om te vieren dat het regent kun je een (groot) vel papier pakken en ermee naar buiten lopen. Vang zoveel druppels op totdat je papier goed nat is. Geef dan met waterverf of ecoline kleur aan het papier. Probeer verschillende kleuren uit en wiebel het vel papier wat op en neer zodat de kleuren mengen met het water. Maak rechte lijnen, golvende lijnen, stippen etc. Waar je zin in hebt. Leg het papier dan ergens te drogen. Kijk nog eens goed naar het papier als het droog is. Kleur mooie stukken in, verduidelijk ze, met kleurpotlood of waskrijt. Misschien ontdek je wel een dier, bloem, plant of iets anders! Wat komt er tevoorschijn?